Vandut Cort Action V

Discuție în 'De Vânzare: Bassuri' creată de gojira, 31 Iul 2017.

1. gojira

gojira Junior Member

Puncte trofeu:
    1
    Nume:
    Decebal
    Se vinde basul din titlu. Este în stare buniciă, ceva zgârieturi pe corp, gâtul și freturile sunt ok.
    Are o problemă la doza bridge, se aude mult mai încet decât cea de neck. Încerc să verific zilele astea dacă e vorba de o lipitură rece sau potentiometrul de volum. Nu cred să fie doza.

A avut o cheiță ruptă și a fost schimbată cu una nouă. Cred că am pus corzile prost, din nepricepere. Am luat un set complet, așa că bass-ul va veni și cu trei cheițe de schimb. Am luat un set de patru și am folosit una.

Corzile sunt vechi, necesită schimbate.

Preț - 500 lei

Îmi este cam greu să îl trimit prin curier, nu am nici case, nici o cutie în care ar putea încăpea. Eu sunt localizat în Călărași, însă mă pot deplasa prin împrejurimi, pe la marginea Bucureștiului, prin zona Slobozia-Brăila. Dacă dețineți un case și nu ne-am putea întâlni fizic, o soluție ar putea fi trimiterea case-ului, iar eu urmând să vi-l trimit înapoi cu bass-ul în el. Discutăm, găsim o soluție.

Accept și schimburi cu diverse, în principal procesoare de generație mai nouă, atât de bas, cât și de chitară, gen Zoom G/B1ON.

Vă rog să mă contactați pe PM. Multumesc!

Fișiere atașate:

2. gojira

gojira Junior Member

Puncte trofeu:
    1
    Nume:
    Decebal
    Poate fi trimis și prin curier, de săptămâna viitoare. Reducere de preț - 450 lei.

Distribuie pagina asta