Caut sala repetitii in Sibiu

Discuție în 'Săli de Repetiţii' creată de crimson.waves, 1 Mar 2010.

1. crimson.waves

crimson.waves Junior Member

cum spune si tiltul..caut sala de repetitii in Sibiu.

daca stiti si cateva detalii..(locul exact, proprietar, un nr de telefon..) ar fi perfect

:roll:

2. serghei

serghei Hot Ordinar

din cate stiu "Manole" ...a facut o sala de repetitii in Sibiu ....nu stiu daca o inchiriaza deja ..dar am sa intreb ;)

3. Florin Barbu

Florin Barbu XBASS Membru personal Supporting Member

Mai putin si e gata.

Elena, vino la pravalie si discutam despre o sala, incerc sa te ajut eu, OK?

4. crimson.waves

multumesc. zilele acestea sunt putin ocupata, insa voi trece intr.o zi, negresit. multumesc:D

5. crimson.waves

la Manole am ajuns in cele din urma. :D

6. Florin Barbu

Florin Barbu XBASS Membru personal Supporting Member

Eu inca nu... (rusine mie...)

Cum e?

7. crimson.waves

Flo,

E foarte ok, mult mai bine fata de locul in care repetam inainte asta pentru ca are toate cele necesare. Poate ca sala propriu-zisa este putin cam mica (ar fi putut fi mai mare avand in vedere ca noi suntem 6 in trupa:lol:) dar in rest e ok. Manole mi-a parut un om de treaba, onest. Ne-a trebuit pedala dubla, iar el a facut rost. Acum e vacanta. Eu nu stau chiar tot timpul in Sibiu si nu prea am mai facut repetitii, insa de luna viitoare ne reapucam de treaba.

Elena

8. agentorange

agentorange Junior Member

Buna ziua,

Caut o sala de repetii in Sibiu. Am nevoie doar de cateva ore intr-o singura zi. Ma poate ajuta cineva cu un site, un link, un nume sau un numar de telefon?

Va multumesc mult

Distribuie pagina asta