Feedback pentru Analog Sound (Gabriel Tudoran)

Discuție în 'Feedback - Discutii despre scule din Bazar (www.ba' creată de Andrei Zamfir, 10 Mar 2013.

1. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
  2. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    Nu te astamperi...

3. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    Cam ce varsta are Gabriel Tudor ?

4. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    Primul chitarist al formatiei RIFF

5. Florin Barbu

Florin Barbu CARGO Membru personal Supporting Member

Puncte trofeu:
    113
    Locație:
    Romania
    Nume:
    Florin Barbu
    6stringed, ce anume faci tu aici? Avertisment! Sent from my iPhone using Tapatalk

6. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    Am adus dovezile solicitate . Se pot citi mai sus . Pentru cine vrea sa le citeasca .

7. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    In secolul douazeci si unu sunt avertizat intr-un stat democratic , pe un forum public , unde am dreptul sa-mi exprim opiniile , si mi se sugereaza ca ar trebui sa nu scriu aici , pentru ca nu cant la un instrument , sau mai bine zis nu detin acest instrument , pentru ca de fapt cant la chitara bas chiar foarte bine , un instrument care a fost inventat de Leo Fender in 1951 , cel mai probabil dupa nasterea domnului Gabriel Tudor din Sibiu , deci , pentru ca sunt chitarist . Important e ca am dreptul sa primesc toate porcariile posibile si imposibile pe e-mail , de la persoane absolut fictive , necunoscute si bineinteles virtuale . Am o senzatie de toamna , 1989 toamna . Pe viitor voi invata sa scriu acolo unde oamenii au invatat sa vorbeasca , asta se face in general la scoala , nu de alta , dar nu mai doresc sa se creada ca aduc alte acuzatii asemenea . Asa vorbeste colegul de dialog , jumatate din propozitiile formulate se doresc doar a fi in romana .

8. 6stringed

6stringed Junior Member

Puncte trofeu:
    0
    In urma dovezilor aduse solicit cel putin un avertisment pentru Analog Sound .

Distribuie pagina asta