Feedback pentru Analog Sound (Gabriel Tudoran)

Discuție în 'Feedback - Discutii despre scule din Bazar (www.ba' creată de Andrei Zamfir, 10 Mar 2013.

1. 6stringed

6stringed Junior Member

2. 6stringed

6stringed Junior Member

Nu te astamperi...

3. 6stringed

6stringed Junior Member

Cam ce varsta are Gabriel Tudor ?

4. 6stringed

6stringed Junior Member

Primul chitarist al formatiei RIFF

5. Florin Barbu

Florin Barbu XBASS Membru personal Supporting Member

6stringed, ce anume faci tu aici? Avertisment! Sent from my iPhone using Tapatalk

6. 6stringed

6stringed Junior Member

Am adus dovezile solicitate . Se pot citi mai sus . Pentru cine vrea sa le citeasca .

7. 6stringed

6stringed Junior Member

In secolul douazeci si unu sunt avertizat intr-un stat democratic , pe un forum public , unde am dreptul sa-mi exprim opiniile , si mi se sugereaza ca ar trebui sa nu scriu aici , pentru ca nu cant la un instrument , sau mai bine zis nu detin acest instrument , pentru ca de fapt cant la chitara bas chiar foarte bine , un instrument care a fost inventat de Leo Fender in 1951 , cel mai probabil dupa nasterea domnului Gabriel Tudor din Sibiu , deci , pentru ca sunt chitarist . Important e ca am dreptul sa primesc toate porcariile posibile si imposibile pe e-mail , de la persoane absolut fictive , necunoscute si bineinteles virtuale . Am o senzatie de toamna , 1989 toamna . Pe viitor voi invata sa scriu acolo unde oamenii au invatat sa vorbeasca , asta se face in general la scoala , nu de alta , dar nu mai doresc sa se creada ca aduc alte acuzatii asemenea . Asa vorbeste colegul de dialog , jumatate din propozitiile formulate se doresc doar a fi in romana .

8. 6stringed

6stringed Junior Member

In urma dovezilor aduse solicit cel putin un avertisment pentru Analog Sound .

Distribuie pagina asta