Feedback pentru nelu_bass

Discuție în 'Feedback - Discutii despre scule din Bazar (www.ba' creată de andiviper, 7 Ian 2013.

1. andiviper

andiviper Junior Member

2. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Multumesc Andi.

Sa il canti cu mare placere si sa te bucuri de el.

Andi a rezervat comboul,a venit personal de la Poiesti la Bucuresti si a ridica comboul.

Recomand tranzactiile cu Andi,om serios si de cuvant.

3. Ciobi

Ciobi Junior Member

Am achizitionat un case de bass de la Nelu. Il recomand, pentru ca a fost om de cuvant, serios, iar tranzactia a fost o reusita. Multumesc.

4. Cod

Cod Senior Member

Am avut ocazia sa intalnesc un om de un caracter rar. Am cumparat de la Nelu o curea de bass exceptionala si vreau sa informez pe toti membrii a acestui forum ca, produse lui Nelu sunt imbatabile in raport calitate/pret. Un respect deosebit pt. un om deosebit. Maxim de recomandare! Multumesc Nelu :)

5. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Codrin .. multumesc mult.

Atat cat pot fac sa fie bine :)

Prefer sa mai cumperi inca una de alta culoare in loc sa mai cumperi inca una pt ca s-a rupt :)

Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multe cantari .. pe bani :)

6. montecristo

montecristo Member

Un om cu un caracter exceptional,generos,sincer!apelati cu maxima incredere la serviciile lui....ii multumesc ca mi-a dat pe mana un super bas...si multe altele...abia l-am cunoscut si il simt prieten!Maxim de recomandare si de la mine!

7. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Scuze Ciobi.. abia acum am vazut postarea ta ..

Mai bine mai tarziu decat niciodata .. :)

Man.. multumesc pt apreciere si nu pot sa nu mentionez faptul ca eu ti-am vandut case-ul pe o anume suma de bani .. iar tu pe langa suma data pe case .. mi-ai facut cadou si un telefon !

Sanatate multa Ciobi

Ultima editare de un moderator: 14 Ian 2014
  8. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Multumesc mult Geo pt apreciere.

Sa stapanesti sanatos "armasarul" si sa te bucuri de el mult si bine.Este un bas foarte bun si suna foarte bine in orice context.

Bafta multa

Ultima editare de un moderator: 14 Ian 2014
  9. Peter Kolcsar

Peter Kolcsar Member

Un OM EXTRAORDINAR! Multumesc mult Nelu ca m-ai asistat in alegerea curelei, mi-ai oferit posibilitatea sa incerc mai multe, si m-ai facut sa ma gandesc mai mult la ceea ce trebuie sa fie omul...

Recomand cu enorm de multa caldura: omul, munca lui, atitudinea lui, si in general colaborarea cu colegul nostru Nelu!

Multumesc mult Nelu!

10. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Multumesc mult ! :)

​Bafta multa si cat de curand,cu siguranta ne mai vedem :)

11. Mihai C.

Mihai C. Senior Member Senior Member

Om de nota 20! Il recomand, ba mai mult, data viitoare, cand imi voi propune vreo achizitie basistica, prima data il voi suna pe el sa vad ce are. :) Pe langa faptul ca are grija de scule, nu-si cumpara balarii.

12. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

13. Capitanul_Nam

Capitanul_Nam Junior Member

Cu intarziere, dar vin si eu cu o recenzie pozitiva pentru dl Nelu. Am cumparat unul dintre strapurile din piele facute manual de dansul si, ei bine, dupa vreo 2 luni de utilizare medie, nu vad nici un semn de largire, desi basul meu are vreo 5kg. Piele foarte buna, lucratura de prima mana, pret de care trebuie sa intrebi de cateva ori ca sa te asiguri ca ai auzit corect (in sensul bun :) ). Singurul repros e ca se scuza prea mult ca a "intarziat" 2 minute la intalnire :)

14. Tudor Lupascu

Tudor Lupascu Active Member Xbass Sponsor Senior Member

Si eu am "reprosuri acide" la adresa lui Nelu...dupa ce ca mi-a trimis strap-ul foarte repede, nici macar n-a vrut sa-mi ia bani pe el pentru ca nu era 100% multumit de cum a lucrat. :) )

Nu prea mi-a fost dat sa cunosc asa oamenii..si destinul face ca majoritatea sunt de pe Xbass. :D

15. emyllbass

emyllbass Senior Member

salutare baieti.un mare adevar; nelu e un baiat de mare incredere.ce spune aia e.amice ,bafta

16. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Capitanul_Nam,Aurelian si Emil :) Va multumesc mult pt apreciere!

Pai...pana la urma suntem oameni si nimic altceva... :) Daca uitam atata lucru..asta nu e bine :)

Eu ma pun in locul cumparatorului si ma gandesc la un singur lucru cand lucrez. .."as da banii pe asa ceva ?"

Ma bucur ca sunteti multumiti ! :)

Tudor Lupascu apreciază asta.
  17. Mihai C.

Mihai C. Senior Member Senior Member

Nelu, daca la fiecare feedback pozitiv primit ai primi cate o stea, acum ai fi general! :) Mai adaug si eu una, inca o data! Mark Bass-ul merge de minune, iar faptul ca am avut ocazia sa-l probez inainte sa-l cumpar (trimis din Bucuresti in Sibiu), m-a ajutat foarte mult. Multumesc inca o data!

18. Cod

Cod Senior Member

Deci, nu e nici o noutate pe acest forum pt nimeni, ca Nelu Niculae este cel mai de sincer si onest membru de pe XBass. Astazi tocmai mi s-a implinit un vis! Un vis care il aveam de multa vreme dar nu mi-l permiteam, insa acest om a spus: poftim visul iar de platit o sa-mi platesti cand poti! Vorbim de o suma destul de mare!... Deci cat de mare poate sa iti fie fericirea la o asemenea afirmatie?... Desigur ca am facut tot posibilul si am achitat in timp util dar doar gestul acesta nobil te face mandru ca esti coleg de breasla cu un asemenea om! Daca vreti sa faceti un imprumut in banca de vise, cautati-l pe Nelu. El o va face chiar si fara bani :lol: Multumesc mult Nelu pt. Streamer-ul mult dorit sunt chiar foarte fericit! :D

Nelu Niculae; un om de MAXIMA INCREDERE!

19. nelu_bass

nelu_bass Senior Member

Mihai@ Mihaita ma bucur mult ca e totul a iesit bine :)

Sa il stapanesti sanatos,si sa te bucuri din plin de el !

Multumesc mult pt vorbele frumoase :)

Codrin@ Caracterul unor oameni il simti de multe ori... asa din start si iti dai seama ca sunt oameni foarte de treaba asa cum esti si tu.

Multumesc Domnului ca pana acum am avut parte sa fac afaceri cu oameni asa ca tine,ca Mihai..ca Benny(atk305).. Razvan(brumarul)si multi altii care sunt pe xbass si nu numai.

Pt mine o afacere reusita nu este aceea in care am castigat material cel mai mult,ci aceea in care vad ca omul este maxim de fericit dupa acea tranzactie...

Ma bucur mult pt tine,nu o fi LX -ul acela Dumnezeul basurilor,dar daca tie iti place,ti l-ai dorit si este ceea ce iti trebuie tie .. atunci vei canta cu placere si bine cu el :)

Va multumesc mult pentru apreciere !

Cod apreciază asta.

Distribuie pagina asta