Intro Lick Bruce Lee (marcus Miller)

Discuție în 'Invata & Ajuta' creată de Florin Barbu, 29 Noi 2017.

1. Florin Barbu

Florin Barbu XBASS Membru personal Supporting Member

Salutare ficiori!!!! (si fete)

Astazi ma jucam cu asta si m-am gandit sa va arat si voua, este un lick scurt si delicios!

Cum vi se pare?
    :)
    Flo

ema73, Bennykrt, Mihai Ciobotaru și alți 4 apreciază asta.
  2. Robert Sgiea

Robert Sgiea Senior Member

Câtă fericire :))

Florin Barbu apreciază asta.
  3. Florin Barbu

4. Robert Sgiea

Da suna tricky. Mai ales ca nu sunt obisnuit cu tehnica de slap. Si viteza ma depăseste considerabil în acest moment :))) dar lucram.

5. Florin Barbu

Sa stii ca nu viteza este buba aici, ci coordonarea. Daca te uiti atent la mainile mele, nici una nu face nimic rapid. Impreuna insa da :)
    Dar!!!!
    Daca ai o problema (de exemplu tehnicile de baza slap) de ce nu deschizi un topic sa ceri ajutor? Asa imi imaginez ca functioneaza Playground :) Eu voi sti ce sa filmez maine.
    Love!

6. Robert Sgiea

Nu pot sa zic ca am probleme :)) nu am o baza in slap. Si da ai dreptate cu coordonarea. Invatam. Sport la treaba

7. Florin Barbu

Pot pune un curs basic de slap aici, asa cum am promis voi posta zilnic prima luna :)
    Sau daca esti hardcore, chiar predau acum un curs intensiv de slap pe Skype, dar asta este alta poveste, imi poti scrie in privat daca ai chef :)

8. dan.c

dan.c New Member

PLACE!

9. dan.c

dan.c New Member

deci! nesincronizandu-ma bine am descoperit ceva. in loc de structura de cate 3 note, a iesit de cate 2. loveam cu degetul mic in nota inainte sa fac pop. suna interesant si asa :D (si din greseli invatam :)) )

10. Florin Barbu

:) Da ai vazut ca eu de fapt face 32-imi, desi sunt convins ca original e trioleti de optime.

11. Florin Barbu

Distribuie pagina asta