Organizeaza-ti Studiul Ca Un Profesionist

Discuție în 'Invata & Ajuta' creată de Adrian Ciuplea, 1 Mai 2017.

1. Adrian Ciuplea

Adrian Ciuplea VIŢA DE VIE

Simti ca te impotmolesti cand vine vorba de cantat, ca ai prea multe pe cap, ca te apuci de una si nu termini alta, ca te apuci iarasi de altceva?

Atunci ceea ce am sa-ti arat o sa iti placa la nebunie.

O sa vezi, e incredibil de usor - E acelasi sistem pe care il folosesc eu de mai bine de 1 an, ca sa imi tin sub control toate proiectele muzicale si tot ce am de studiat pentru ele

Uite, am facut un VIDEO in care explic pas-cu-pas TOT ce ai de facut... dureaza cam 15 minute, dar o data ce inveti procesul asta te vei putea folosi de el pentru totdeauna.

Mai mult, il poti aplica in orice alta situatie in care ai nevoie de un strop de organizare.

Ce zici, e ceva ce ai vrea sa incerci? Check it out

Ba mai mult, iti fac cadou MODELUL meu de organizare pe care ti-l poti copia incat sa incepi sa-l folosesti efectiv... imediat :)

https://bit.ly/PracticeOrganizer

Asa ca da-i o cheie si zi-mi cum ti se pare...

Ultima editare: 3 Sep 2017
    valahus, Lazi Ardeljan, viri și încă o persoană apreciază asta.
  2. Gagyi József

Gagyi József Junior Member

Cum se sterge un board? Se poate schimba statutul de public al modelului pe care ni-le ai pus la dispozitie. Am gasit unde trebuie schimbat dar nu-s active posibilitatile

3. Adrian Ciuplea

Adrian Ciuplea VIŢA DE VIE

trebuie sa ma uit, nu stiu pe de rost. Am impresia ca o data intrat in boardul meu, fie e la meniu un Copy Board, si apoi faci ce vrei cu el. O sa arunc o privire, sa vad exact ce si cum

Distribuie pagina asta