The Rock (tribute To Ac/dc) Cauta Un Nou Basist

Discuție în 'Caut Bassist' creată de Uhtred, 22 Noi 2017.

1. Uhtred

Uhtred Junior Member

Puncte trofeu:
    1
    Locație:
    Bucuresti
    Nume:
    Adrian Popescu
    Dragi prieteni, trupa The ROCK se pregateste pentru primul turneu international, insa are nevoie de un nou basist.

Daca ti-ai dorit intotdeauna sa canti piesele titanilor de la AC/DC, vrei sa faci parte din cel mai dinamic proiect tribut din Romania si sa traiesti experienta unica a unui turneu in afara granitelor tarii acum este sansa ta. Trimite-mi un mesaj privat cu numele, numarul tau de telefon, email, facebook si cateva cuvinte despre tine.

Ce cautam noi? Un muzician talentat, pasionat, profesionist, sa poata canta cu vocea partile de backing vocals, de preferat cu instrumentul potrivit, disciplinat, fara vicii ascunse, fun loving. Parul lung poate fi un avantaj, conform imaginii personajului ( Clif Williams ).

Daca esti interesat sa faci parte din trupa The ROCK, te invitam sa inveti partile de bass la doua cantece: Back in Black si High Voltage Rock'n Roll variantele live at Donnington. Casting-ul va avea loc Marti 28 noiembrie, incepand cu ora 15:00, la sala de repetitii din incinta fabricii Flaros.

Daca te-ai hotarat sa vii, lasa-mi un PM si noi te vom programa pentru auditie.

Join the team and rock on!!!

Florin Barbu apreciază asta.
  2. Florin Barbu

Florin Barbu XBASS Membru personal Supporting Member

Puncte trofeu:
    113
    Locație:
    Romania
    Nume:
    Florin Barbu
    Pentru cei care mai stau pe ganduri, trebuie sa le spun ca eu m-am gandit serios sa ma bag, pentru ca e distractiv :)
    (stiu, viata este nedreapta, eu aflu mereu circa o luna inaintea voastra cand o trupa cauta bassist) :)

Distribuie pagina asta