Vand cabinet 8x10

Discuție în 'De Vânzare: Ampuri, Preampuri, Boxe' creată de iachbeni, 11 Ian 2016.

1. iachbeni

iachbeni Junior Member

Deci! Se vinde un cabinet de bas 8x10 behringer echipat cu difuzoare Bugera de aluminiu de 2000w cu doua intrari de 4 ohmi sau bridge tot 4 ohmi. Pretul este de 1000 ron negociabil, sau schimb cu diverse stombox-uri, chitari bass normale, acustice sau fretless

se poate vedea in loc. Cisnadie jud. Sibiu. Nu am amplificator pt el in caz de proba, nr de contact 0746256223.

Difuzoarele Bugera care sunt in cabinet sunt de 240W la 8 ohmi fiecare plus tweeter-ul Behringer din nefericire, doar difuzoarele!!!!! impedanta totala e de 4 ohmi daca vrei sa-l bagi la amplificator . Sunt al doilea posesor al acestui cabinet si nu l-am folosit nici macar la jumate din capacitate ( nu am avut amplificator pe masura :) ). estetic arata foarte bine, nu a stat in umezeala deloc si vine cu 2 mufe speakon cadou.

Il vand pentru ca nu il folosesc si nu as vrea sa stea degeaba. L-am folosit doar la cateva repetitii si o singura deplasare. Este aproape ca nou estetic nu joaca nimic la el, manerele tin foarte bine. Cutia este din MDF pt cunoscatori.

Ca mostra de sunet am doar atat https://www.facebook.com/ALexandrA.d...2384133791178/

Ultima editare de un moderator: 11 Ian 2016

Distribuie pagina asta